Pisateljica Cvetka Bevc nas je obiskala v okviru projekta Povabimo besedo

V ponedeljek, 25. septembra 2017, ob skorajšnjem dnevu evropskih jezikov so nas na kulturnem dogodku šestošolci in sedmošolci pozdravili v 11-ih jezikih. Z jezikom razmišljamo, izražamo čustva, se sporazumevamo, sanjamo … Jezik rabimo, kadar govorimo naglas, jezik pa je hkrati tudi sredstvo pisane besede.
Na šoli smo gostili pisateljico, ki piše tako za odrasle kot otroke in mladino gospo Cvetko Bevc. Njen obisk sta omogočili Javna agencija za knjigo in Društvo slovenskih pisateljev. S svojim literarnim nastopom je očarala naše učence in odprla bralno sezono šolskega leta 2017/2018 v upanju, da bomo od tega dne naprej prebrali vsak dan vsaj eno zgodbo in o njej pripovedovali doma ali v šoli. Učencem, ki so prestopili prag naše šole letos prvič, smo podarili slikanice Bralne značke Slovenije.
(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...